Contactpersonen TOP

Heeft u een specifieke vraag over een campus, student, opleiding of aanmelding? Dan kunt u contact opnemen met een van onze decanen of intakers.

Decanen: 

De decanen kunnen benaderd worden voor vragen rondom zittende studenten, opleidingsinformatie, doorstroommogelijkheden en vakspecifieke voorlichtingen bij ROC TOP.  

TOP Business
Karin Schoonheim - k.schoonheim@roctop.nl - 06 - 52856398

TOP Events & Hospitality
Robin Oosterman - r.oosterman@roctop.nl - 06 - 46825027

TOP Health & Sport
Welzijn: Myrthe Busschers - m.busschers@roctop.nl - 06 - 52590249
Zorg: Daniella Waltmans - d.waltmans@roctop.nl - 06-11056531
Sportacademie: Dion Glumac - d.glumac@roctop.nl - 06 - 48333177

TOP Start
Chaymae Ryane - c.ryane@roctop.nl - 06 - 50057874

Intakers: 

Intakers zijn te benaderen voor vragen rondom aanmelden voor een opleiding, beschikbare plekken en opleidingsinformatie. 

TOP Business

Zakelijke dienstverlening

Administratief ondersteunend (niv. 2)

Loubna Boumejanne - l.boumejjane@roctop.nl – 06-50234945    

Financieel administratief (niv. 3 en 4)

Ed Plat - e.plat@roctop.nl – 06-11454668  

Juridisch administratief (niv. 4)

Maarten Baltus - m.baltus@roctop.nl

Nélida Ferreira Semedo - N.FerreiraSemedo@roctop.nl – 06-21484115     

Handel, Ondernemen en Leidinggeven

Verkoper (niv. 2)

Marlies Vreugd - M.Vreugd@roctop.nl – 06-54976862    

Verkoopspecialist (niv. 3)

Ronnie Nouwen - r.nouwen@roctop.nl – 06-10875848

Manager retail, ondernemer & leidinggevende (niv. 4)

Eric van der Meent - e.van.de.meent@roctop.nl - 06 - 25755697  

TOP Events & Hospitality

Events, Marketing & Communication, Travel, Leisure & Events, Horeca, Facilitair

Geneitha Russell - g.russell@roctop.nl - 06 - 50057868

M-jaar en H-jaar

Jazz Steijger - m.jaar@roctop.nl - 06 - 15139469

Veiligheid

Leonoor Nagtzaam L.Nagtzaam@roctop.nl

TOP Health & Sport 

Sportacademie (niv. 3 en 4)
Sportacademie: Dion Glumac - d.glumac@roctop.nl - 06 - 48333177

Helpende Zorg & Welzijn (niv. 2)
Ineke Klut - i.klut@roctop.nl - 06 - 21255723

Zorg (niv. 3 en 4)
Tom Metiarij - t.metiarij@roctop.nl - 06 - 15649396

Welzijn - Maatschappelijk Zorg (niv. 3 en 4)
Moussa Bouchalikh - m.bouchallikh@roctop.nl - 06 - 46368747

Welzijn - Sociaal Werk (niv. 3 en 4)
Martine Muhlbauer - m.muhlbauer@roctop.nl - 06 - 15856608       

Welzijn - Pedagogisch Werk (niv. 3 en 4)
Erick Jensen - e.jensen@roctop.nl - 06 - 50057851

TOP Start

Entree, dienstverlening en verkoop (niv. 1 en 2)
Aretha Schipper - A.Schipper@roctop.nl - 06 - 55292589
Danique Overmeer - D.overmeer@roctop.nl - 06 - 55292589


Finland had een verbod op donald duck omdat hij geen broek draagt
#altijdblijvenleren
Het goede
antwoord is waar

Vroeger waren Donald Duck strips in Finland verboden omdat Donald zonder z'n broek rondliep. Tegenwoordig mogen ze wel weer gelezen worden.