Contactpersonen TOP

Heeft u een specifieke vraag over een campus, student, opleiding of aanmelding? Dan kunt u contact opnemen met een van onze decanen of intakers.

Decanen:

De decanen kunnen benaderd worden voor vragen rondom zittende studenten, opleidingsinformatie, doorstroommogelijkheden en vakspecifieke voorlichtingen bij ROC TOP. 

TOP Business

  • Mireille de Wind
    m.de.wind@roctop.nl
    06 - 25755686

TOP Events & Hospitality

  • Geneitha Russell
    g.russell@roctop.nl
    06-50057868

TOP Health & Sport

  • Welzijn
    Myrthe Busschers
    m.busschers@roctop.nl
    06-52590249
  • Zorg
    Daniella Waltmans
    d.waltmans@roctop.nl
    06-11056531
  • Sportacademie
    Dion Glumac
    d.glumac@roctop.nl
    06-48333177

TOP Start

  • Chaymae Ryane
    c.ryane@roctop.nl
    06 - 50057874
Lees meer

Intakers: 

Intakers zijn te benaderen voor vragen rondom aanmelden voor een opleiding, beschikbare plekken en opleidingsinformatie. 

TOP Business

  • Sevim Cecen
    s.cecen@roctop.nl
    06-50409659

TOP Events & Hospitality

  • Events, Marketing & Communication, Travel, Leisure & Events, Horeca, Facilitair
    Geneitha Russell
    g.russell@roctop.nl
    06-50057868
  • M-jaar en H-jaar
    Jazz Steijger
    m.jaar@roctop.nl
    06-15139469

  • Veiligheid
    Leonoor Nagtzaam
    L.Nagtzaam@roctop.nl
    06-22436637

TOP Health & Sport 

  • Doktersassistent BBL
    Maaike Sajet-Zwolsman
    m.sajet@roctop.nl
    06-25755725
  • Helpende Zorg & Welzijn
    Ineke Klut
    i.klut@roctop.nl
    06-21255723
  • Mbo-verpleegkundige
    Tom Metiarij
    t.metiarij@roctop.nl
    06-15649396
  • Pedagogisch Werk
    Eric Jensen
    e.jensen@roctop.nl
    06-50057851
  • Sociaal Werk
    Nienke Zaal
    n.zaal@roctop.nl
    06-23147711
  • Sportacademie
    Maartje van Rossum
    m.vanrossem@roctop.nl
    06-50057875
  • Verzorgende IG & Maatschappelijk Zorg
    Danielle Tijburg
    d.tijburg@roctop.nl

TOP Start

  • Entree, dienstverlening en verkoop 
    Karima El Kharoubi
    k.el.kharoubi@roctop.nl
    06-11256509
  • Sigrid van Gils
    s.van.gils@roctop.nl
    06-15946548
Lees meer
Het menselijk skelet blijft groeien tot je 35 jaar bent