Contactpersonen TOP

Heeft u een specifieke vraag over een campus, student, opleiding of aanmelding? Dan kunt u contact opnemen met een van onze decanen of intakers.

Decanen:

De decanen kunnen benaderd worden voor vragen rondom zittende studenten, opleidingsinformatie, doorstroommogelijkheden en vakspecifieke voorlichtingen bij ROC TOP. 

TOP Business

  • Mireille de Wind
    m.de.wind@roctop.nl
    06 - 25755686

TOP Events & Hospitality

  • Geneitha Russell
    g.russell@roctop.nl
    06-50057868

TOP Health & Sport

  • Zorg & Welzijn
    Daniella Waltmans
    d.waltmans@roctop.nl
    06-11056531
  • Sportacademie
    Dion Glumac
    d.glumac@roctop.nl
    06-48333177

TOP Start

  • Wil Haijen
    w.haijen@roctop.nl
    06 - 11520873 
Lees meer

Intakers: 

Intakers zijn te benaderen voor vragen rondom aanmelden voor een opleiding, beschikbare plekken en opleidingsinformatie. 

TOP Business

  • Legal, Insurance & HR Services Specialist, (Allround) Assistent Business Services, Business Administration & Control Specialist
    John Huibers of Koosje van Oudheusden
    j.huiberts@roctop.nl of k.van.oudheusden@roctop.nl
    06-11096635 of 0625755714
  • Retail, ondernemen en leidinggeven
    Zouheir Azzimani of Cecile Farag
    z.azzimani@roctop.nl of c.farag@roctop.nl
    0652517590 of 0611752347

TOP Events & Hospitality

  • Events, Marketing & Communication, Travel, Leisure & Events, Horeca, Facilitair
    Geneitha Russell
    g.russell@roctop.nl
    06-50057868
  • M-jaar en H-jaar
    Marlous de Goede
    m.degoede@roctop.nl
    06-31104890
  • Veiligheid
    Otman Aberchal 
    o.aberchal@roctop.nl
    06-52838554

TOP Health & Sport 

  • Doktersassistent BBL
    Maaike Sajet-Zwolsman
    m.sajet@roctop.nl
    06-25755725
  • Helpende Zorg en welzijn 
    Lise Schilder
    L.schilder@roctop.nl
    06-55209783
  • Mbo-verpleegkundige
    Mariella Langaman 
    m.langaman@roctop.nl
    06-31104878
  • Pedagogisch Werk
    Myrthe Busschers
    m.busschers@roctop.nl
    06-52590249
  • Sociaal Werk
    Nienke Zaal
    n.zaal@roctop.nl
    06-23147711
  • Sportacademie
    Blanche Peters
    b.peters@roctop.nl
    06-50057871
  • Verzorgende IG & Maatschappelijk Zorg
    Emma Sanders
    e.sanders@roctop.nl
    06 15 63 59 27

TOP Start

  • Entree, dienstverlening en verkoop 
    Karima El Kharoubi
    k.el.kharoubi@roctop.nl
    06-11256509

 

Lees meer

Een Kolibrie kan achteruit vliegen
#altijdblijvenleren
Het goede
antwoord is niet waar

De kolibrie kan door de zeer snelle vleugelslag (tot wel 80 slagen per seconde) in de lucht stil blijven hangen en loodrecht omhoog of naar beneden vliegen. De kolibrie kan als enige vogel ook achteruit vliegen.