Contactpersonen TOP

Heeft u een specifieke vraag over een campus, student, opleiding of aanmelding? Dan kunt u contact opnemen met een van onze decanen of intakers.

Decanen: 

De decanen kunnen benaderd worden voor vragen rondom zittende studenten, opleidingsinformatie, doorstroommogelijkheden en vakspecifieke voorlichtingen bij ROC TOP.  

TOP Business
Mildred Arah - m.arah@roctop.nl - 06 - 50057880

TOP Events & Hospitality
Robin Oosterman - r.oosterman@roctop.nl - 06 - 46825027

TOP Health & Sport
Welzijn: Myrthe Busschers - m.busschers@roctop.nl - 06 - 52590249
Zorg: Johan Kabout - j.kabout@roctop.nl - 06 - 15192479
Sportacademie: Dion Glumac - d.glumac@roctop.nl - 06 - 48333177

TOP Start
Chaymae Ryane - c.ryane@roctop.nl - 06 - 50057874

Intakers: 

Intakers zijn te benaderen voor vragen rondom aanmelden voor een opleiding, beschikbare plekken en opleidingsinformatie. 

TOP Business

Handel & Ondernemen (niv. 2 t/m 4) 
Eric van der Meent - e.van.de.meent@roctop.nl - 06 - 25755697

Zakelijke dienstverlening (niv. 2 t/m 4) 
Hanane Hamtach - h.hamtach@roctop.nl - 06 - 15106462

TOP Events & Hospitality

Security BBL
Hajar Moudou - h.moudou@roctop.nl 

Security BOL en dienstverlening
Chelsea Coutinho - c.coutinho@roctop.nl

Travel & Leisure, Marketing, Communicatie en Events, Horeca & Facility, Fietstechniek
Geneitha Russell - g.russell@roctop.nl - 06 - 5005 7868

TOP Health & Sport 

Sportacademie (niv. 3 en 4)
Djordi Hopman - d.hopman@roctop.nl - 06 - 25755717

Helpende Zorg & Welzijn (niv. 2)
Ineke Klut - i.klut@roctop.nl - 06 - 21255723

Zorg (niv. 3 en 4)
Tom Metiarij - t.metiarij@roctop.nl - 06 - 15649396

Welzijn - Maatschappelijk Zorg (niv. 3 en 4)
Moussa Bouchalikh - m.bouchallikh@roctop.nl - 06 - 46368747

Welzijn - Sociaal Werk (niv. 3 en 4)
Martine Muhlbauer - m.muhlbauer@roctop.nl - 06 - 15856608       

Welzijn - Pedagogisch Werk (niv. 3 en 4)
Erick Jensen - e.jensen@roctop.nl - 06 - 50057851

TOP Start

Entree, dienstverlening en verkoop (niv. 1 en 2)
Aretha Schipper - A.Schipper@roctop.nl - 06 - 55292589
Danique Overmeer - D.overmeer@roctop.nl - 06 - 55292589


Als je je rechteroog sluit kan je niet over je rechtershouder kijken
#altijdblijvenleren
Het goede
antwoord is waar

Probeer het maar eens! Als je je rechteroog dicht doet en je probeert over je rechterschouder te kijken zul je meteen merken dat je neus in de weg zit. Hetzelfde geldt natuurlijk voor de linkeroog+schouder.